La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

4

Znów popełniłeś ten błąd…
On przecież prawie najlepszy był!
Więc poznaj co to mój foch.
Przepadnij śmieciu i zgiń!
Sprzedałeś bezsensu go…
bo te miliony to nic!
Już nigdy nie wróci on.
NEYMAR - czemu Ty?!
prosimy…

Zostań, Messi potrzebuje Cię tu,
bo każdy Twój rajd to asysty było pół.
Zostań, przecież wiesz, że Benzema
znowu będzie strzelał jak zły.
Zostań, Messi z Suarezem potrzebuje Cię tu,
bo każdy Twój rajd to asysty było pół.
Zostań, wiesz, że bez Ciebie my
nie mielibyśmy remontady!

2

@Criss18Barca Co za twórczość. Lol lol się w swoim banicyjnym grobie przewraca.

0

@sidzej To nie jego twórczość tylko przerobiona pisoenka Dissblastera ;)

0

@sidzej Trochę pozmieniał słowa którejś z piosenki Dissblastera. Żadna twórczość :))

0

@Neymar1899 O to jeszcze lepiej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?