La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

0

I co gazetki pisały, że Alexis w niedzielę podpiszę kontrakt z PSG.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Jak Alexis podobno chce zarabiać 26 mln euro rocznie. Chyba go lekko pogrzało :D.

0

@PheNOmeN Kluby pokroju PSG, $ity i te chińskie i amerykańskie gówna dadzą.

0

@PheNOmeN No to wielkie PSG nie jest w stanie mu takiej pensji opłacić?

konto usunięte

1

@bodzio10 Może nie chcą? Może szejker nie chce zaburzać drabinki płacowej?

konto usunięte

0

@Criss18Barca Widocznie nie chcą dać. Alexis miał też iść do Bayernu i City. Też się rzekomo nie dogadali o pieniądze.

konto usunięte

0

@PheNOmeN I dobrze. Skoro szejk taki cwany i rozwala pieniądze na lewo i prawo, to niech płaci solidne pensje, albo się buja :D

0

@PheNOmeN Ale brutto czy netto? Bo jeśli netto to koleś trochę zaszalał :)

konto usunięte

0

@Sawik_10 No netto.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Jeśli istnieje dla niego choćby cień szansy na Neymara, to Alexis mu nie jest potrzebny. Ja naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego Neymar nie może tego wszystkiego zdemontować jeśli i tak

ma zostać w Barcelonie.
Chyba, że odchodzi :/.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?