La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

konto usunięte

0

Jakieś opinie o iphonie se?

0

@Lord_Vader Wszystko fajnie, tylko ja z perspektywy posiadacza 6s widzę różnice w ekranie i wykonaniu. Retina robi robotę. Jak nie bedzie dużo droższy to łap 6s.

0

@Lord_Vader Jak każdy iPhone, śmiga jak wściekły, szczególnie że ma hardware z iPhone 6S. Mały bo mały, ale chyba na takim Ci zależy skoro o niego pytasz. Do 4,5 cala najlepsza opcja. Tylko musisz pamiętać o zaletach i wadach iOSa, chyba że już miałeś iPhone.

konto usunięte

0

@regatta52 W tej kwestii się do informowac musze

0

@regatta52 jakie są niby wady iOSa? pytam jako posiadaczka Iphona od x lat, ale przerabiałam już każde inne oprogramowanie

konto usunięte

0

@Kozinho. Dzięki :)

konto usunięte

0

@mokrychlopiec To ze ten system jest zamknięty np

0

@mokrychlopiec No właśnie to że jest zamknięty, nie połączysz się z telewizorem żeby oglądać z YT czy coś. No nic nie zrobi

0

@regatta52 co? oczywiście, że da się sparować telewizor z Iphonem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?