- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1528 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
14
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1528 Culés
5
O co wam tak dokładnie chodzi z Neymarem? Przecież on nie przestał trenować... Jest z drużyną, daje 100% i obstawiam, że w drużynie wiedzą doskonale czy można na niego liczyć czy nie w tym sezonie.. on nie musi się spowiadac przed wami, co zamierza.. ;)
0
@adamt1996 Powinien odpowiedzieć na plotki transferowe i tyle
1
@konraden Mi osobiście to nie przeszkadza, nawet do 31 sierpnia może milczeć. Ważne że trenuje i gra.
5
@adamt1996 Jeśli Neymar zamierza odejść, Barcelona musi wiedzieć o tym już teraz, żeby sprowadzić kogoś na jego miejsce. Taka zabawa w kotka i myszkę jest po prostu okropnie żałosna.
0
@sidzej Myślę że trener już wie, czy może liczyć na niego czy nie. Inaczej by na nim to wymusili ;p
2
@adamt1996 Wątpię. Zawodnicy w Barcelonie traktowani są jak święte krowy, a szczególnie Neymar, oczko w głowie Bartomeu.
0
@adamt1996 "w drużynie wiedzą doskonale czy można na niego liczyć czy nie w tym sezonie"
No chyba jednak nie skoro sam Pique "ma nadzieję" że Ney zostanie, że rozumie jego rozterki itd.
Cała ta sprawa szkodzi szkodzi wizerunkowi samego piłkarza jak i klubu. W interesie Barcy jest jak najszybsze rozwiązanie tego problemu.
2
@adamt1996 Tak. A potem tydzień przed zamknięciem okienka wyjedzie z opłatą klauzuli i zostaniemy z MSA. I oszczędźmy sobie frazesów - "zarząd, trener pewnie wiedzą co i jak". Guzik. Mogą, ale nie muszą. To logiczne, że Neymar jeśli ma dylematy, to nie oznajmi tego kolegom z drużyny czy tym bardziej Bartomeu - "ej słuchajcie, bo ja w sumie nie wiem czy zostanę, chyba tak, ale może coś się zmienić".
W takich sytuacjach bardzo ważne jest określenie się zawodnika. Zwłaszcza, że Pique niejako wycofał się z deklaracji na insta i dodał, że to jego opinia.
0
@adamt1996 Ludzie piszą tutaj o tym by Neymar uciął spekulacje odnośnie swojej przyszłości. A mi wystarczyłoby gdyby nie wrzucał dwuznacznych fotek kiedy wrzało najmocniej w tym temacie. Nagłe rzucanie zdjęcia jakby się zastanawiał czy stara fotka z odrzutowca kiedy udawał się do Barcelony. No chyba nie powiesz, że to jest dojrzałe zachowanie?
0
@Bobo25 Myślę że chodzi tu o to aby wzrosła medialnosc Neymara. Dla mnie to nigdy nie będzie zawodnik na całe życie w Barcelonie.. Ja go tam traktuje jak pracownika który wykonuje super robotę.. Odejdzie to odejdzie, a jak nie to przez rok będzie spokój znów ;p
0
@adamt1996 Medialność? no proszę Cię. I odpuść sobie frazesy typu że nie ma złego marketingu, ważne żeby mówili itp.
Zobacz jak ta cała sytuacja zmieniła podejście do Brazylijczyka nawet tu na LaRambli, ile osób zaczęło krytykować Neymara. Były sondy w MD lub Sporcie wśród hiszpańskich czytelników, gdzie większość była jednak za sprzedażą Neymara. Więc na całej tej sytuacji moim zdaniem Neymar wizerunkowo traci i niestety traci też trochę klub.
0
@Bobo25 To tylko moje zdanie, ja nie jestem podatny na media i nie rusza mnie nic bo Neymar nigdy nie będzie cudownym człowiekiem czy coś ;) który Brazylijczyk tak nie ma?