La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

3

Trzeba zacząć od tego, ze żaden zawodnik nie jest na poziomie Neymara oprócz Leo.

5

@Katalonik97 Leo>Ronaldo>Neymar.

konto usunięte

0

@Katalonik97 Dlaczego aż tak wyróżniasz Neymara? Nie zasłużył na to.

konto usunięte

6

@Seklik a co napisał nie tak? Neymar to Top3 na świecie czy tego się chce czy nie.

2

@Seklik Bo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie?

konto usunięte

1

@MarioVeB! Jeśli chodzi o tamten sezon to nie jest on TOP3.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Zresztą nie chodzi mi do końca o to, że nie jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, tylko o to, że w Barcelonie on nie odbiega poziomem od innych graczy z once de gala aż tak bardzo.

konto usunięte

0

@Seklik Popieram!

1

@Katalonik97 Ronaldo nie jest już lepszy od Neymara. Absolutnie się nie zgodzę. Jeszcze 5 lat temu tak, dziś absolutnie nie.

1

@Seklik A kto jest na zbliżonym poziomie poza Messim i Suarezem?

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Nie mogę tutaj powiedzieć np. Pique, bo to inna pozycja, a na ataku mamy trzech graczy światowej klasy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?