- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1659 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1659 Culés
2
Jak tak czytam te komentarze o Neymarze cieszę się, że chłop odejdzie, ponieważ odejdzie nam sporo pseudokibiców Barcelony z tutejszej strony. Może zaczną kibicować PSG? Funboye Neymara. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przydałoby się wietrzenie użytkowników tutejszego forum i myślę, że transfer Brazylijczyka może być punktem zapalnym.
9
@whiketh Patrząc na twój komentarz zgadzam się z tobą, przydałoby się wietrzenie.
0
@VEB931 Proof?
5
@whiketh Wiesz, ile jest głupich funboyów Messiego? Też ma odejść? Przez 4 lata Neymarowi zdarzył a się jedna sprzeczka na treningu i każdy go wywala. Na treningach zamkniętych w trakcie sezonu pewnie jest więcej takich sytuacji, które trzeba wyjaśnić, a nie od razu kogoś na siłę wywalać. Już to pisałem, niech poniesie konsekwencje, dostanie opieprz od Valverde, nie zagra z Realem i tyle.
Btw. to trochę twoje posty wyglądają śmiesznie, bo Neymar jeszcze nigdzie nie odszedł.
0
@VEB931 Przykro mi, że nie rozumiesz, iż ja nawet przed tą całą aferą z transferem Neymara byłem za sprzedażą tego zawodnika w takiej cenie jaką jest klauzula odstępnego lub konfiguracji circa 100mln euro + Verratti. Po prostu uważam, że Verratti i np. Dembele dadzą drużynie więcej niż Neymar. Ale hej, ty nie rozumiesz do czego dążę i dalej uważasz, że ja chce go sprzedaż przez sprzeczkę z Semedo, ponieważ zbyt dużym trudem byłoby przejrzeć kilka komentarzy.
Faktem jest, że twoje kibicowanie Barcelonie od 2013 roku sugeruje jakąs piętnastoletnią różnicę wieku pomiędzy nami. W takim układzie ja podziękuję, a ty proszę znajdź sobie lepszego partnera do rozmowy. Pozdrawiam, Jakubie.
0
@VEB931 Panowie kim jest funboy? Jakimś chłopcem do zabaw? :)
1
@whiketh Niestety widziałem wiele twoich komentarzy, według wielu z nich jesteś za odejściem Neymara przez jego "prymitywność od 10 dni" czego nie rozumiem. A wywijanie się od dyskusji przez różnicę wieku jest dość głupie, nie sądzisz? A, i zły research zrobiłeś. Barcy kibicuję od 2010, a od 2013 oglądam regularnie wszystkie mecze. Ale nadal nie wiem czemu bierzesz to, jak i mój potencjalny wiek pod uwagę podczas dyskusji o Neymarze.
0
@Matt_i1992 Fanem zakochanym w idolu..
2
@whiketh Gorsi od fanboyów są hejterzy , którzy wszędzie szukają problemów i lubią fantazjować
0
@MarioVeB! Słowo 'hejter' zdefiniowane jest inaczej, aniżeli 'wyrażanie swojego zdania'.