- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1647 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1647 Culés
2
"We would like you [the press] to not keep asking [about Neymar] so much, but to end this, there is only one way: Neymar will speak,I do not think €200m to €300m will be more beneficial for Barcelona than having Neymar.He is one of the best players in the world and I always want the best players in my team.
I have no doubt that we all wish him to continue with us." Iniesta [Marca]
"Neymar and I we are very close and I want him to stay and I know the situation. Right now he doesn't know what to do and we are trying to help him, the ones [on the team] that are more close to him to take the right decision." Pique [ESPN FC]
"If he leaves, it will not change our affection for him. We all want him to stay. He is one of the best three players in the world and we need to enjoy him." Suarez [Goal.com]
4
@Sonofpanda Ok. This is amazing. Thanks for copy this. I'm grateful man.
2
@Sonofpanda Szkoda, że większość tutejszych użytkowników nie potrafi podchodzić do sprawy z chłodną głową i przede wszystkim klasą. Tak jak Pique, Iniesta i Suarez
Ja również nie zmienię swojego podejścia do jego osoby, bez względu na to czy odejdzie, czy zostanie. Zbyt wiele w ciągu minionych lat zostawił tu serca, bym mógł bez zastanowienia zacząć deptać jego nazwisko.
1
@Bastek_080 copying.
0
@oleka222 Thanks!
0
@Sonofpanda Za wszystkie teksty pisane w innym języku niż polskim powinny być dawane bany. Wiadomo że dużo ludzi zna obcy język ale korzystając z polskiej strony chciałbym żeby wszystko było po polsku.
0
@Sonofpanda Był o tym artykuł i to po polsku.
0
@Vhaeraun XD