- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1505 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1505 Culés
0
Dobra. Wróciłem z roboty teraz moge się z Wami nachlać. Kto pije? :D
1
@jacobFCB Ready to go.
0
@jacobFCB Ja. Beefeater.
0
@chester43 No to hajda!
0
@jacobFCB Ostatnio dowiedziałem się, że jest coś takiego jak bretarianizm, czyli funkcjonowanie bez jedzenia i picia, nie powiem, ciekawe. Już wiem czego będę się uczyć w kolejne wakacje :D
0
@GenerałXavi Szanujmy się...
0
@whiketh Ja odpaliłem właśnie A ja pale ale :)
0
@sawyer00 Bez picia przeżyjesz tydzień, bez jedzenia miesiąc.
0
@jacobFCB Piwunga jakoś mi ostatnio nie podchodzą.
0
@GenerałXavi Noooo... czyli z aspartamem. Skandal :P
0
@whiketh To akurat na resztę wakacji starczy.
0
@whiketh Ja jestem piwoszem na maksa. Za to nie lubiłem nigdy Ginu :P
0
@jacobFCB Było jest i będzie pite. Pozdrowki :)
0
@jacobFCB Ja kiedyś piwa jak najbardziej, na studiach głównie, bo wiadomo jak z kasą. Studenckie z kija najczęściej. Teraz piwa rzadziej, jak piję to whiskey/gin/rum.
0
@whiketh To Ty nie piłeś piwa jeszcze... :)
0
@kuba1308VeB To zdrówko ;)
0
@jacobFCB Później piło się lepsze, kraftowe. Ale piwoszem można powiedzieć, że byłem na studiach, jeżeli chodzi o ilość. Po studiach rok, jeżeli chodzi o jakość. A teraz raz w miesiącu może wypiję.
0
@GenerałXavi Spirytusu nie piłem. Piwo/wódka.
0
@whiketh U mnie nie ma tygodnia bez dobrego piwa. :) Chleba w domu może nie być. Ale piwo zawsze się znajdzie ;)
0
@jacobFCB Jest Ufc a alko działa na mnie nasennie Wiec niestety kawa i redbull
0
@jacobFCB Twoje zdrowie i synka! Spójrz na awatar :)
0
@jacobFCB I ładnie. Jakie polecasz? IBU jak najmniej, goryczki jakoś nie lubię.
0
@kuba1308VeB A skąd wiesz, że mam synka? :D Widzę, pozdrów również :D
0
@whiketh Ja ubóstwiam przede wszystkim American Wheaty. Są najlepsze na lato. Piwowarownia zrobiła ostatnio świetną warkę Córki Młynarza.
Z bardziej dostępnych mogę Ci polecić Żywca Amerykańska Pszenica. To jest właśnie American Wheat, niby koncernówka, ale warka wyszła im całkiem spoko.
Zależy jakie piwa lubisz najbardziej. Czy ciemne, czy jasne, czy pszeniczne, czy lagery, czy IPA czy Bittery.
0
@jacobFCB Przecież Się chwaliles niedawno. Ba nawet zyczyłem dużo zdrówka. Aaa na zdjęciu ten dzieciaczek- piwoszek to ja :D
0
@kuba1308VeB Szacun :D Od małego trzeba wiedzieć z czego się w życiu pije ;)
0
@jacobFCB Czarna fortuna mi pasuje - więc ciemne. Lagery również - Miller, Corona. Pszeniczne niekonieczne, może dobrych nie piłem. IPA i Bittery również niekoniecznie.
Może być jasne i ciemne, lager, czy nawet porter, żeby nie było jakoś bardzo gorzkie, jak najmniej ibu.
0
@jacobFCB Hahaha najgorsze, że szklanka EB. Choć nie pamiętam co to bylo, wybacz :p
0
@whiketh American Bitter, bardzo fajne ciemne piwo, goryczka jakoś specjalnie nie zalega. Jeżeli lubisz takie klasyczne piwa, mojemu przyjacielowi bardzo podchodzi Książęce Ciemne, to zwykły ciemny lager na palonym słodzie. Bardzo delikatny. Spróbuj sobie.
Z książęcego polecę jeszcze złote pszeniczne. Przekonasz się do tego stylu ;)
Z bardziej kraftowych - A ja pale ale, atak chmielu, pierwsza pomoc - bardzo fajne lekkie piwo... Pinta robi wiele ciekawych piw. Olbrachta też polecam.
0
@kuba1308VeB Nie przeklinaj przy mnie :P
0
@jacobFCB Łapie się pod błędy dzieciństwa?
1
@jacobFCB Właśnie ostatnio byłem w Tesco i widziałem pierwszą pomoc i atak chmielu, chciałem wziąć to pierwsze, ale ostatecznie wziąłem zielony hedhehog i się zawiodłem. Dzięki za polecenia piwek.
1
@whiketh Służę pomocą. :)
0
@kuba1308VeB Naprostuję Cię chłopczyku :)
0
@jacobFCB Czekam mistrzu!
0
@kuba1308VeB Masz dziecko?
0
@jacobFCB Jeszcze jestem wolny. Jeśli to tak można nazwać. Za kilka dni 20 stuknie.
0
@kuba1308VeB Łooooo, ale młoda dupa z Ciebie :)))
0
@jacobFCB Hheh dzięki dzięki. A Ty skąd jesteś? I jak dzidzius?
0
@kuba1308VeB A świetnie. Ja jestem z Łodzi ;) Dzidziuś śpi. Z drugim niestety się nie udało :(
0
@jacobFCB Męczy zmęczonego tatusia? Do łodzi mi po drodze, niedługo będę heh