La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

konto usunięte

0

Wiadomo juz cos jaka wersja sprzedazy Neya jest najbardziej prawdopodobna? Czysty hajs czy hajs i ktos z PSG?

konto usunięte

0

@Mith Nie, ale powinno być 220 plus Verratti. A jak nie to klauzula, czyli nici z transferu.

0

@Mith Problem w tym, że nic nie wiadomo. Bartki i Tebasy ogłaszają na prawo i lewo, że zaskarżą szejka za łamanie FFP. Już raz złamali, teraz mogą być wykluczeni z LM. To by też tłumaczyło, to, że się tak wszystko wolno rozwija. Być może teraz w Paryżu panuje burza mózgów i rozkminianie co się najbardziej opłaca. Średnio chce mi się oglądać Neymara w klubie po tym co zrobił, ale jakościowo drużyna na tym straci. "Pc cichu" liczę, że w obawie przed banami szejk zaproponuje w rozliczeniu Verrattiego. Wilk syty i owca cała.
Wracając do pytania i podsumowując, jak na razie kał wiemy. Sam hajs może doprowadzić do banów i innych karakanów. Natomiast nie sądzę, żeby oprócz Verrattiego Bartek(nawet on) da sobie kogoś wcisnąć.

konto usunięte

0

@Bartek22 no jakby przyszedl Verratti i 222mln bezposrednio to szejk nie musialby placic podatku i nie musialby do konca roku kombinowac az 110mln (a i tak bylaby szansa, ze zlamalby FFP bo srednio mi sie chce wierzyc, ze sa w stanie jednorazowo 222mln zaplacic z samych swoich dochodow).
Mielibysmy pelna pomoc i hajs i na Coutinho i na jeszcze jakas gwiazde (bo trzeba pamietac, ze przesyt w pomocy jest i po przyjsciu Verrattiego bylby jeszcze wiekszy, wiec 3-4 pilkarzy i tak musialoby odejsc)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?