La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

51

Neymar z Nelsonem po dzisiejszym meczu: https://pbs.twimg.com/media/DF_YqRYW0AAp-pi.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DF_YxQhWAAM6PrD.jpg

Mam nadzieje,że już nie dojdzie do takich sytuacji przy założeniu,że Ney zostanie. To było brzydkie zachowanie Brazylijczyka,a Semedo na pewno dziwnie mógł się poczuć bo jest tu od niedawna. :)

konto usunięte

13

@BarcaInfo Ooo i to jest bardzo miły obrazek. I bardzo ważny, jeśli Neymar miałby z nami zostać. W co osobiście wciąż wierzę. To są faceci, naturalnym jest, że czasem bywają jakieś spiny. Najważniejsze, by po nich umieć się dogadać.

2

@boojan27 Logiczne, co było to zostało zapewne daleko w tyle. Tak powinno być. Każdy kto gra, a szczególnie chodzi regularnie na treningi (bo ta akcja właśnie wydarzyła się na treningu) wie że tego typu sytuacje mogą się zdarzyć, męski sport, gra kontaktowa. Sprawa moim zdaniem do zapomnienia. A ja jak i pewnie niektórzy z was liczą jeszcze po cichu że Ney zostanie :D

konto usunięte

1

@marcinK0000 Ja tak samo... ;) Szczerze wierzę w scenariusz, w którym Ney jeszcze z nami zostanie i bardzo bym tego chciał.

8

@BarcaInfo Sprzeczki się zdarzają a ci co go zaczęli tu wyzywać od śmieci (tak, byli tacy) mają niepokolei w głowie i są dnem a nie kibicami.

1

@BarcaInfo Widać, że wszystko już sobie wyjaśnili. Od początku wiedziałam, że ta panika na stronie wywołana ich sprzeczką to przesada. Kłótnie zdarzają się nawet wśród najlepszych przyjaciół, ważne żeby po wszystkim przeprosić i jest dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?