La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

konto usunięte

4

SIema, po wielu tygodniach czytania La Rambli wreszcie postanowiłem założyć konto i oto mój pierwszy komentarz :D

Co do sytuacji Neymara. Z jednej strony niesamowity talent ale z drugiej totalny buc.Jego odejscie to będzie spora strata dla Barcelony, ale jak wiadomo kazdy kij ma dwa końce. A więc duża kasa.Za 222mln można kupić 2-3 dobrych piłkarzy, tylko pytanie czy Liverpool puści Coutinho?Czy Borussia sprzeda Dembele?A co z Verattim?
Myslę,że z tej trójki przejdzie Coutinho(Niezaleznie czy Ney zostanie czy nie). Więcej transferów bym sie nie spodziewał raczej.
Procentowo szanse na transfer oceniam tak:
Odejście Neymara( 50/50 . Niby tyle plotek ale sam milczy, więc do końca nic nie wiadomo, nie zdziwie sie jak zostanie,ale tez jak odejdzie)
Przyjscie Coutinho ( 80% wydaje mi sie że ten transfer dojdzie do skutku)
Veratti(5%) (chyba juz po ptakach :P)
Dembele(30%)

5

@DaniCalifornia Skoro Coutinho ma przejść niezależnie od Neymara i dostaniemy zastrzyk 222 mln w przypadku jego odejścia to jak można się nie spodziewać innych transferów? :P Kimś tą gargantuiczną czarną dziurę trzeba zapełnić.

0

@DaniCalifornia Milczy ze względu na to że nie jest pewny czy da die przeprowadzić jego transfer,tak mi sie wydaję, możliwe tez że nadal sie waha co do wyboru. Nie uważam też żeby Neymar był bucem, spróbujmy postawic sie na jego miejscu. Grając w barcelonie w której nie jest liderem (a na pewno ma ambicje bycia liderem zespolu) otrzymuje propozycje grania w klubie w którym bedzie najważniejszą postacią, niekwestionowanym liderem + plus zarobi kupe kasy. Teraz ma dylemat -zostać w Barcelonie która mimo wszystko sporowo wciąż jest poziom wyżej od paryskiego klubu ,lub zostac liderem Psg i zarobić kupę kasy.

konto usunięte

0

@jacobFCB Załóżmy że przychodzi Cou i odchodzi Ney. Kogo widzisz w jego miejsce? Tylko taki realny transfer :) Bo wg mnie na rynku nie ma gracza którego chciała by Barcelona i którego jego aktualny klub by sprzedał za akceptowalną kwotę wiedząc , że może zażądać nie wiadomo ile kasy bo Barcelona ją ma ze sprzedaży Neya

0

@DaniCalifornia Neymar jest jedyny i na obecnym rynku niepowtarzalny. Nie ma drugiego takiego gracza.
Pisali już ludzie o Dembele z Borussii chociażby. Kimś trzeba to załatać. Zostaniemy z Deulofeu i Ardą bez formy.

konto usunięte

0

@DaniCalifornia Przecież Dembele jest do wyjęcia, bardzo podobny profil do Neya. Oczywiście póki co to nie ten poziom ale czy Neymar był od niego lepszy w wieku 20 lat? O tym już można dyskutować.

0

@salomonFCB Neymar w jego wieku był już gwiazdą reprezentacji a w wieku 21 był jej liderem doprowadzając ją do zwycięstwa chociażby w Pucharze Konfederacji. :)

konto usunięte

0

@jacobFCB Neymar w wieku 20 lat był gwiazdą ale ligi ogórkowej w Brazylii. Oczywiście, był też gwiazdą reprezentacji Brazylii, ale zobacz jak ten skład wtedy wyglądał i porównaj go z obecną reprezentacją Francji. To jest tak, jakby Neymar grał na poziomie Low, a Dembele na Hard. Dlatego ciężko ich porównać. Neymar niby lepszy na papierze, ale Dembele gra na wyższym poziomie trudności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?