La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

1

Wrzucam wyżej wypowiedź Dembele z ostatnich dni:

- Nie interesują mnie spekulacje na temat mojej osoby. Przez niemalże całą przerwę letnią spekulowano na mój temat. Jestem szczęśliwy w Dortmundzie. Świadomie zdecydowałem się grę w Borussii, kiedy byłem jeszcze zawodnikiem Rennes - powiedział Dembele, który w ostatnich dniach łączony był z transferem do drużyny zwycięzcy Ligi Mistrzów - Realu Madryt.

- Trener mówi biegle w języku francuskim i mam nadzieję, że będę rozwijał się pod jego skrzydłami. Myślę, że nie dotyczy to tylko mnie. Nasz zespół ma przyszłość z trenerem Boszem.

- Podczas swojej kariery chciałbym wygrać Ligę Mistrzów i zostać mistrzem świata z reprezentacją Francji, a także zdobyć jak najwięcej tytułów z BVB. Każdy z tych celów jest trudny do osiągnięcia i jestem tego w pełni świadomy. Każdy piłkarz powinien stawiać przed sobą wysokie cele.

źródło: borussia.com.pl

0

@kamilo0066 Równo pod kopułą. Bardzo dobrze ułożony chłopak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?