La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

0

Jak podoba się wam nowy wygląd kart w FUT 18?
Bo mi, mówiąc szczerze, jakoś specjalnie do gustu nie przypadły.

konto usunięte

0

@sebisek Sa srednie garsze niz w poprzednim roku
Za to podoba mi sie animacja otwierania paczki

0

@sebisek Tak sobie. Z pozytywów, La Liga w pełni licencjonowana. Gameplay wolniejszy, fajnie, ale już są narzekania na czacie.

A tu walkout:
https://s4.postimg.org/ub9o4oaot/wgw.png

1

@PatrychoO Narzekanie zawsze będzie ;P
Cóż, w tym roku, chyba zacznę zbierać na PS4 i FIFĘ 18... Trochę to potrwa, ale mam nadzieję, że mi się opłaci:)

0

@sebisek Tylko że takie narzekanie doprowadzi do tego, że w pierwszym patchu po premierze, albo nawet wcześniej, zwiększą tempo.

0

@PatrychoO To już rutyna.

0

@PatrychoO La liga w pełni licencjonowana, to oznacza wszystkie stadiony itd?

0

@Bamek94 Oby. Mam nadzieję, że w grze będzie Camp Nou z racji licencji La Liga, mimo kontraktu z Konami.

1

@PatrychoO Jest i ikona naszego wspaniałego kapitana!:)

0

@sebisek Liczę, że będzie Boniek jako Ikona :d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?