La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

11

Witam po tygodniowym banie za nie kibicowanie legi. Powtorze jeszcze raz, ja zycze legi jak najgirzej I zaden ban tego nie zmieni.

Prosze mi nie odpisywac, naposalem to tylko po to poniewaz kazdy ma prawo.miec swoje zdanie I moze wybierac komu dobrze zyczy a komu zle.

konto usunięte

6

@MarcinVeB4 Jestem kibicem Legii i odpisuje ci żeby ci zrobić na zlość ^^ mam takie prawo :P

0

@MarcinVeB4 To teraz Twoim drugim wrogiem powinien być Neymar. A i nie ma takiego klubu jak legi.

0

@anaklamadzama Oczywiscie ze masz :) Ja nie szukam problemow ani nie troluje czy cos. Po prostu ma swoje zdanie na ten temat,

1

@MarcinVeB4 Za nie kibicowanie Legii nikt Ci bana na pewno nie dał. Pewnie kogoś obraziles.

0

@GenerałXavi No wlasnie dostalem za NIE kibicowanie. Zamykam temat bo zaraz bedzie ze znowu trolujje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?