La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1860 Culés

5

Paulinho nie jest już żadną opcją transferową w kontekście wzmocnienia Barcelony. [Cat Radio]

konto usunięte

23

@patrykzmc2000 Tu sie pewnie rozchodzilo o Neymara, ze probowano sciagac brazyijczykow zeby gwiazdor nie był smutny. Odejsci Neymara, jesli zrobimy madre transfery wyjdzie jeszcze nam na dobre

1

@grizzy Dlatego powinniśmy się pozbyć wszystkich Brazylijczyków i właśnie trzeba się zastanowić co będzie z Cou. Wszędzie jest tak, że nie każdy jest zły i wydaje mi się ze nie będzie stwarzał takich problemów jak Ney.

konto usunięte

1

@Tomo_95 wlasnie Coutinho nie wydaje mi sie zeby mial taki chartakterek jak Neymar. Ney juz swoj charakterek pokazywał jak gral juz w Santosie. Cou nie wydaje sie byc taki

0

@patrykzmc2000 A w kontekście osłabienia Barcelony?

0

@grizzy Co do Coutinho to niewątpliwym argumentem może być dobra znajomość z Luisem z czasów wspólnej gry w Liverpoolu. Gerrard wspomniał w swojej książce jak Suarez przed odejściem do Barcelony prosił go o opiekę na Cou :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?