- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
0
Odejście Neya postrzegam jako ogromną porażkę obecnego zarządu. Piłkarz o ogromnym talencie, piłkarz który miał być następcą Messiego, być może niedługo najlepszy piłkarz na świecie i do tego niesamowity potencjał marketingowy i wizerunkowy. Odchodzi bo zarząd mimo uzyskania podpisu pod kontraktem do 2021 zawart klauzulę żart....żart dlatego ze okazało się ze w końcu ktoś jest w stanie ją opłacić. I na pewno PSG wyszło na tym lepiej niż my. Biorąc pod uwagę wszystko to co napisałem to 222 to dobra cena. No i mamy nauczkę...podejrzewam że gdyby wynosiła ona 300, 400 mln to skończyło by się jedynie na plotkach.
1
@prokofiew Skończyło by się na plotkach i użeraniu z tatuśkiem.
Na razie i niech nie wracają. Sam Ney może by nie był zły, ale niestety jako dwupak z ojcem to najgorsze co spotkało Barcelone w ostatnich latach.
1
@prokofiew No jak Neymar faktycznie chciał odejść to nie fajnie byłoby go trzymać na siłę, bo za wysoka klauzula. A ten transfer pokazał tylko, że Ney nie zastąpiłby dobrze Messiego, Brazylijczyk ma odrobine inne podejście do świata i nie widać w nim przywiązania do barw. :)
1
@prokofiew Wydaje mi sie o czym malo kto tu pisze ze Zarzad przejechal sie na tym ze podatek w Hiszpanii za klazule w wysokosci 48% bedzie wieczny. W zeszlym roku kiedy Ney mial klauzule 190 to de faxto dla innych byl wydatek bliski 300 mln, a po zniesienou jej na jesieni zeszlego roku niby klauzula wzrosla do 222 mln ale z punktu widzenia kupujaxego Neymar stal sie drozszy.
W miedzyczasie ceny na rynku dalej poszly w gore.