La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

2

Coutinho mógłby u nas grać, jednak uważam że Thiago byłby lepszą opcją, nie koniecznie chodzi o umiejętności, ale o DNA Barcy. Nasza potęga w Europie polegała na naszych crackach. Trzon pomocy Xavi, Iniesta, poźniej Busquets. Nasz najlepszy piłkarz w historii w ataku. Charakter jaki miał Puyol, teraz jest Pique. To była nasza potęga, dalej jest, w troszkę mniejszym składzie. Oczywiście trzeba robić transfery, jednak teraz kiedy nadchodzi rewolucja Blaugrany po transferze Neymara, w późniejszym czasie należało by wrócić do tradycji. Valverde jest trenerem, który stawia na wychowanków, tak więc może znowu zaczniemy liczyć na chłopaków ze szkółki. Druga sprawa mam nadzieję, że Ernesto zacznie robić te kroki po to, aby przekazać drużynę Xaviemu. Człowiekowi, który zna FCB jak mało kto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?