La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

5

Ależ to może być piękny sezon... Jeśli uda się sprowadzić Dembele, jeśli rzeczywiście bierzemy Inigo Martineza... Jeśli będzie Coutinho...
Nie widzę słabych punktów. Każda pozycja świetnie obsadzona.
B - TS, Cillessen
ŚO - Pique, Umtiti, Inigo + Mascherano
PO - Semedo (Vidal)
LO - Alba (Digne)
DEF - Busquets (Samper)
ŚP - Roberto (Rakitić), Coutinho (Iniesta)
N - Messi (Denis), Suarez (Paco), Dembele (Deulofeu)

Pytanie co z Vermaelenem, Gomesem, Rafinha, Ardą.

3

@Mazi Gomes zostanie trener podkreślał że na niego liczy a resztę trzeba sprzedać

1

@Messibestplayerintheworld Trener zawsze powie, że liczy na zawodnika. A biorąc pod uwagę to, że Samper zaprezentował się w presezonie lepiej niż Gomes w całym minionym... Elo Andre.

2

@Messibestplayerintheworld Na papierze bardzo mocny, ale w rzeczywistości może być różnie. Babole Matsa, Pique objeżdżany na raz, Alba wieczna kontuzja, Semedo jednak drewaniany, Busquets znów flegmatyczny, Coutinho się nie sprawdza na ŚP, Suaraz nieskuteczny, Messi znów drepcze, Dembele w cieniu. Może być róźnie, ale to ta najbardziej pesymistyczna wersja, więc spokojnie! :D

1

@Mazi też bym tak chciał ale skoro klub odrzucił ofertę sprzedania go za 45mln to sorki nie wierzę że odejdzie

0

@Ramos9248 Barca zdobędzie tryplet :P :D

0

@Messibestplayerintheworld Kto wie, może tak być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?