- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1069 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1069 Culés
6
To okienko tranferowe w tym momencie staje się cholernie istotne. Tak naprawdę kilka miesięcy temu uważałem że Barcelona potrzebuje tylko PO, bo przecież MSN jest wstanie ciągnąc ten zespół potrzebuje tylko pomocy która będzie potrafiła wykonywać swoje zadania w sposób poprawny, a przy odpowiednim ustawieniu taktycznym ta pomoc którą mamy jest naprawdę do tego zdolna, dodatkowo przyszłośc wyglądała dobrze- zespół oparty na Neymarze gdy ze sceny zejdą gwiazdy jak Luis, Leo czy Iniesta. Jednak teraz po odejściu Neymara, nasze tranfery będą strasznie ważne. Potrzebujemy wzmocnien w pomocy i ataku bo MSN już nie ma i sam zmiennik Neymara tyle nam nie daje, dodatkowo potrzbujemy kogoś kto będzie dawał nam nadzieje na przyszłość, kogoś kto będzie mógł przejąć pałeczke po Messim i innych. Dodatkowo transfery które zrobimy mogą oddziaływać na nasze przyszłe transfery, bo spójrzmy pradzwie w oczy- Barcelona za kilka lat, bez perspektyw (w postaci braku młodych, zdolnych zawodników i nieudolnego zarządu) nie będzie już tak atrakcyjmy klubem dla piłkarzy jak teraz, aktualnie każdy marzy o grze u boku Messiego w najlepszym klubie świata, ale za kilka lat? Barcelona nie ma aktualnie takiej generacji jaką miała kilka lat temu, ozywiście będzie w TOP5 (?) ale biorąc pod uwage to że Barca nigdy nie będzie płacić tyle co PSG, City czy Real to może okazać się że będziemy 4/5 wyborem dla każdego piłkarza szukającego nowego klubu. Potrzebujemy kogoś kto wzmocni nas teraz, ale przedewszystkim da możliwośc budowania wokół niego drużyny w przyszłości . Takiego budżetu jakiego mamy teraz (około 250mln) nie będziemy mieli już nigdy więc trzeba to wykorzystać. Marzy się Dembele z Coutinho, według mnie powinniśmy wyłożyć na nich nawet po 100mln (możemy przepłacić, ale to wydaje się konieczne), jednak martwię się że ten zarząd nie podoła wyzwaniu jakie przed nimi stoi. Mimo wszystko- trzymam kciuki