- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
1
Czy odejście Neymara to dobra decyzja dla klubu?
Ponad 55 % glosujacych odpowiedzialo Tak, ciekawe co beda pierdo... jak Bartek zrobi psikusa i nikogo nie spowadzi i za Neya bedzie gral Deulo, Denis czy Arda.
6
@MarcinVeB4 Wtedy Barto się pozegna ze stolkiem.
7
@MarcinVeB4 Chciałbym przypomnieć, że kiedy nasza pomoc funkcjonowała dobrze, to na skrzydle wystarczał nam nawet Pedro i Cuenca. :)
0
@aligator Czasy się zmieniają. Nasz rywal z Madrytu ma po 2 świetnych zawodników na każdą pozycje.
1
@aligator Nawet Pedro? W formie nie dawał mniej niż Neymar ;)
0
@Matt_i1992 Nie przesadzajmy. Nie był zły, ale crackiem też nie był. :)
0
@głardiola Tu też bym nie przesadzał. Skład Realu jest tutaj mocno przeceniany.
0
@aligator Tyle że pomoc funkcjonowała nie dobrze a genialnie bo grali w niej Xavi, Iniesta i Busi. Tego pierwszego w Barcy już nie ma, a Iniesta niestety młodszy nie będzie. Takiej pomocy mieć już nie będziemy bo takich piłkarzy nie ma więc trzeba zorganizować dobra pomoc i dobry atak.