La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

2

Barca sprzedając graczy niepotrzebnych i takich co nie wiadomo czy można na nich liczyć czy nie, nawet po niskich cenach, jak na obecny rynek, spokojnie wyciągnęłaby ponad 120 mln. euro. Do tych 120 mln. euro dodajcie jeszcze 222 mln. euro za Neymara i to co jeszcze Barca miała na transfery przed przejściem Neya do PSG. Masa kasy, za którą można sprowadzić kilku świetnych graczy. Szkoda tylko, że zarząd raczej nie zdecyduje się na zrobienie czystki.

konto usunięte

0

@BaroPodertos niestety zanosi się na to że nikogo nie sprzedadzą

1

@BaroPodertos Nie wiem jak Tobie wyszło te 120 mln z niepotrzebnych piłkarzy...

konto usunięte

2

@JimMorrisonFCB Niepotrzebnych graczy i Z TAKICH CO NIE WIADOMO CZY MOŻNA NA NICH LICZYĆ CZY NIE.

Już prezentuję:
• Munir - 10 mln. euro
• Turan - 20 mln. euro
• Rafinha - 30 mln. euro
• Denis - 25 mln. euro
• Gomes - 25 mln. euro
Łącznie: 110 mln. euro, a poleciałem w niektórych przypadkach po niskich cenach, jak na obecny rynek.

0

@BaroPodertos Ok, teraz to wygląda dość sensownie, choć wątpię żeby ktokolwiek dał 25 mln za Denisa.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Dla mnie, to mogą i za nich setkę wyciągnąć i będzie dobrze. Wolę jednego świetnego gracza czy dwóch solidnych, niż pięciu, którzy są niepotrzebni albo trzeba nad nimi odprawiać modły, żeby odpalili.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?