La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1415 Culés

konto usunięte

0

Najemnik. To slowo czesto padalo w ostanich dniach. Podajcie 10 typowych najemnikow w historii naszego klubu oraz 10 graczy, ktorzy byli ich przeciwienstwem.

9

@jaikuba Z czego pamiętam to z Neymarem jakieś dziwne akcje byly. Kto ostatnio coś napisał. Jakiś dziwny transfer czy coś. Nie wiem

konto usunięte

0

@jacobFCB Tak, odnosilo sie to do Neymara. Najemnikiem nie byl np. Puyol, ale co np. z Ronaldo Luís Nazário?

4

@jaikuba Oczywiście, że Ronaldo był najemnikiem, który poszedł za pieniędzmi. Gadał, że źle go traktowali i inne bzdety, ale potem chociażby Guardiola jasno mówił w wywiadach, że chodziło jedynie o kasę. To samo tyczy się zresztą Figo. Dorzuciłbym jeszcze Ibrahimovicia (lubię typ, ale to chyba największy piłkarski najemnik na świecie) czy Romario, który też grał wszędzie.

konto usunięte

2

@jaikuba Ibra, Neymar, Figo, Adebayor, Pato, Tevez na więcej już nie mam pomysłu narazie

Iniesta, Xavi, Messi, Gerrard, Scholes, Giggs, Raul, Puyol, Casillas, Totti, Buffon, Maldini,

konto usunięte

0

@SynOjca Chodzilo chyba o historie naszego klubu

konto usunięte

0

@ThugMusic A to w takim razie przepraszam :D

1

@jaikuba Figo,Neymar,Saviola,Fabregas,Alves,Ronaldo, Rivaldo,Schuster, Michael Laudrup,Rozitskiy

Puyol,Iniesta,Xavi,Messi,Busquets,Silvinho,Guardiola,Valdes,Pique,
Abidal

konto usunięte

0

@Pressinho Rozitskiy?

0

@jaikuba Gość grał i w Barcelonie i w Realu, przeszedł od nas do nich chyba, więc jak najbardziej nadaje się do tego tytułu

konto usunięte

0

@Pressinho kurde nie pamitam go. Pamietam tylko tego Czecha z Arsenalu o podobnym nazwisku.

0

@jaikuba Nic dziwnego to lata I. wojny światowej, ale to chyba jedyny Polak, który grał dla Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?