La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 663 Culés

konto usunięte

1

Czy ktos tutaj odwazy sie napisac ze Gra o Tron, to nie jest genialny serial? Ale tak jakos z argumentacja.
ps. nie ogladalem tego jeszcze
UWAGA na SPOILERY

konto usunięte

0

@jaikuba Nie ma. Nawet jakby ktoś się czepiał o fabułę itd., to są efekty specjalnie, scenografia itp. lepsze niż w niejednym filmie.

0

@jaikuba Błagam nie pytaj o GoT, bo jakiś mądry jeszcze spojlerem zarzuci.

konto usunięte

1

@jaikuba Jeśli czytałeś książkę, może Cię ten serial w pewnym momencie znudzić. Ja wolę książkę mimo, że obejrzałem 4 sezony. Potem wszystko się rozchodzi i serial odbiega od książki ale mnie to jakoś nie przekonało.

konto usunięte

2

@Lamora No prosze, sa jeszcze odwazni ludzie.

konto usunięte

0

@jaikuba Serial jest genialny ale to w dużej mierze zasługa autora całej sagi, ponieważ książka jest jeszcze lepsza.

konto usunięte

0

@Delolen Moznaby ten serial nazwac glebokim?

konto usunięte

0

@_Deco_10 Wiec.. to kompletny swiat, jak np. w przypadku Gene Roddenberry czy Tolkiena?

konto usunięte

1

@jaikuba Momentami płytkie dialogi, przewidywalny, do bólu stereotypowy, ale klimatem, cgi i fabułą wybija sie ponad wszystko inne. Jedynie Breaking Bad jest w moim odczuciu lepszym serialem, ale to inny gatunek i w ogole.

konto usunięte

1

@jaikuba Tak, kompletny świat z dlugą historią przed wydarzeniami rzeczywistymi :)

konto usunięte

0

@al Fayed Ja uwielbiam Breaking Bad, Star Trek, Przystanek Alaska i ostatnio Battlestar Galactica.

konto usunięte

0

@al Fayed A np. Wladca Pierscieni , to gdyby nie rozmach i bitwy to by mnie zanudzil na smierc.

1

@jaikuba Ja.
Ogromny budżet na każdy odcinek, a sceny batalistyczne "przyspieszane" jak najbardziej się da. Z drugiej strony, przy dosyć prostych dialogach sceny przeciągnięte do przyzwoitych granic na styk. Po żenującym ataku na stolice w którymś tam sezonie, straciłem zainteresowanie tym serialem - w sensie że "oo czekam z wywieszonym jęzorem na kolejny sezon", jestem plus minus na bieżąco bo jednak w domu jest HBO.

Bawi mnie jak ktoś pisze: "łał genialny odcinek!", a tam X otruwa w niewyjaśniony sposób pewnych biesiadników i mówi jakąś blazenadę. Czy chrzanienie w kółko Brana(czy jak mu tam) o trójokim ptaku, faktycznie genialny ciąg wydarzeń. Dobry, ale stanowczo przehajpowany serial. Uczciwe 7/10.

konto usunięte

0

@al Fayed moj znajomy kiedys powiedzial: "ogldam GoT , bo fajne d*py graja."

konto usunięte

0

@al Fayed Wczoraj byla ciekawa dyskusja, na temat : Czy rycerze Jedi , to Ubecja? hehe

konto usunięte

0

@Kwestionariusz Mocno, odwaznie , ale sprawiedliwie.

konto usunięte

0

@jaikuba Pierwszego autora nie czytałem, jeśli chodzi o Tolkiena to nie można tego porównać, ponieważ jeśli wziąć całą trylogię + Hobbita + Silmarillion to faktycznie tam był przedstawiony kompletny świat. "Pieśń lodu i ognia" Martina bardziej wg mnie nastawiona jest na samą akcję, a serial czerpie z tego pełnymi garściami, wręcz początkowe sezony to było przełożenie 1:1. Dlatego napisałem, że to bardziej zasługa autora książek niż scenarzystów czy reżysera serialu.

konto usunięte

0

@jaikuba No widzisz, a dla mnie Lotr to klasyka gatunku :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?