La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1646 Culés

0

Mógłby mi ktoś wyjaśnić dokładnie o co chodzi z tym komunikatem? Jest napisany bardzo ogólnikowo i nie za bardzo wiem co miałbym zgłaszać nawet w przypadku dostania rzekomej wiadomości prywatnej. Nie jest sprecyzowane jakie działania są podejmowane by zdyskredytować serwis i na co powinno zwrócić się uwagę. Jeżeli ktoś z użytkowników lub administracji mógłby doprecyzować byłbym wdzięczny albo tutaj albo na priv.

konto usunięte

1

@MateoRenzi Zadawaliśmy wczoraj podobne pytania, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Nikt nie wspomniał, aby był tutaj (lub na FB) świadkiem wspomnianych wydarzeń. Generalnie nikt nie wie, o co chodzi, a komunikat widnieje drugą dobę.

konto usunięte

4

@LuisSalvano moze Ci, ktorzy mogliby udzielic odp maja juz bany? ;p

1

@LuisSalvano Czyli widzę, że nie tylko dla mnie sytuacja jest niejasna. Dziwie się, że administracja nie zadaje sobie trudy by wyjaśnić o co chodzi. Inaczej ten komunikat nie będzie brany przez nikogo na poważnie i ignorowany;)

0

@Mith Pierwsze co mi przyszło na myśl to jakieś działania konkurencji. Sęk w tym, że administracja powinna to wyjaśnić bo dajmy na to ktoś napisze, że moderacja jest nieobiektywna i co wtedy? Należałoby napisać wprost na co powinniśmy zwrócić uwagę;)

1

@MateoRenzi ISIS wkroczyło.

konto usunięte

0

@MateoRenzi ja im to pisalem w odwolaniu od bana, ale jeszcze jestem "wolny" ;p wiec chyba nie o to chodzi

konto usunięte

0

@l0Messini Nie strasz chłopaka

0

@DamianVeB11 Trzeba dodać trochę dramy.

2

@MateoRenzi Chodzi o to, że zebrała się grupka sfrustrowanych zbanowanych użytkowników, którzy nie potrafili pogodzić się z karą zebrała się i zaczęła się wyrażać dość niepochlebnie o Redakcji na różnych forach, a z tego co słyszałem to były też prywatne wiadomości o obraźliwej treści.

Pomijam fakt słuszności tych banów, ale samo takie zachowanie jest żenujące i świadczy o poziomie tych osób.

0

@JimMorrisonFCB Nie znam dokładnie tej sprawy i jakie dokładnie były te wiadomości i posty o serwisie. Jeżeli merytorycznie wytykali im błędy to ok, a jeżeli był to stek wulgaryzmów no to mogliby sobie darować. Niestety serwis też musi dostać upomnienie "a fragment, że nikt w sieci nie jest anonimowy" tyczy się również redakcji;) No i niech nikt nie pisze, że jeżeli się nie podoba to nie wchodź bo jeżeli łamią jakieś normy prawne to konsekwencje ponoszą obie strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?