La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 686 Culés

0

Ja rozumiem, że kluby nie muszą sprzedawać zawodników i żądać sobie za nich ile chcą skoro w niektórych krajach nie mają tych śmiesznych klauzul, ale niektóre oczekiwanie są tak śmieszne, że pozostaje tylko nadzieja kiedy to wszystko się rozleci jak domek z kart i wrócimy do normalności. Poza tym Barca jest sama sobie winna, że ustanawia tak śmiesznie nisko jak na dzisiejsze czasy klauzule. Tak czy owak balonik jest mocno napompowany i zobaczymy kiedy to wszystko pęknie z hukiem.

0

@MateoRenzi Jakim cudem to ma pęknąć, szejki pompuja w rynek kasę, która jest później wydawana przez następne kluby, marketing klubów się rozwija, coraz większe przychody z reklam, od sponsorów, za prawa tv. To może zatrzymać już tylko jakieś od górne (fifa, uefa) restrykcje regulaminowe.

0

@Bobo25 Jeżeli wybuchł by kolejny wielki kryzys finansowy, powstałoby olbrzymie zamieszanie na rynku cen surowców to wtedy to może się rozlecieć z hukiem.

0

@MateoRenzi jakoś jak wybuch kryzys w 2008/2009 r. to ceny za zawodników nie spadały, od x lat już systematycznie rosną, ze zwiększającą się dynamiką. W zeszłym roku był spory skok (Higuain, Pogba), w tym roku kolejny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?