La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1257 Culés

0

Jeśli się zastanowimy, to wcale nie mamy gorszego okienka niż Real...
Wymieniliśmy Neymara na Deulofeu i zakupiliśmy Semedo
Real:
Wymiana Coentrao na Theo
Wymiana Pepe na Vallejo
Wymiana Jamesa na Ceballosa
Powrót Llorente
Wymiana Moraty na Mayorala
Moim zdaniem to ten ostatni ruch osłabia Real tak jak nas odejście Neymara. Morata miał świetny sezon, znacząco lepszy był niż Benz.

konto usunięte

7

@Pressinho Co nie zmienia faktu że mają pełny skład, BBC, pomoc taką jaką była. My za to nie mamy pomocy i jeszcze LW.

2

@Pressinho Ja myślę, że nie ma co patrzeć na Real, a po prostu kupić Seriego, Coutinho lub Dembele na skrzydło i pożegnać zbędnych piłkarzy. To wcale nie jest trudne i zarząd nie robiąc tego w poprzednim tygodniu tylko traci czas.

4

@Pressinho Ale jednak Morata byl tylko reserwowym a Neymar to nasz motor napedowy obok Leo

2

@Pressinho Dopiero jak doczytałem dwie ostatnie linijki skapnąłem się, że to wcale nie ironia.

Nie lubię chwalić Realu i nigdy tego nie robię, ale oni mają pełną podstawową jedenastkę i dokupili jeszcze młodych piłkarzy, których wymieniłeś. Nikogo im nie brakuje. My natomiast ciągle nie mamy rozgrywającego i zawodnika na lewe skrzydło.

1

@Pressinho Nie no bez przesady. Neymar to był nasz po Messim najlepszy zawodnik, a Morata był tylko rezerwowym. Pewnie chodzi ci o to, że między potencjalnym następcą Dembele i Neymarem jest mniejsza różnica niż między Moratą i Mayoralem. Pewnie jest, ale mimo wszystko jest tu taka różnica, że jeden był crackiem podstawowego składu, a drugi rezerwowym. Reszta to tak:
1.Wymiana na plus dla Realu.
2.Wymiana na minus(w dłższej perspektywie na plus, ale gdy mówimy o zawodniku na tu i teraz to ten Vallejo może co najyżej Pepe/Pepowi sznurówkę zawiazać)
4.Wymiana na minus.
4.Plus
5.Minus
No i jakby tak zliczyć to skład jest gorszy, ale niedużo. Zmiany są kosmetyczne, u nas jest potrzebna wręcz rewolucja.
Nowy PO, dwóch nowych pomocników(jeden nowy Iniesta, drugi dawno niewidziany następca Xaviego). Coutinho jest moim zdaniem niezbędny, Paulinho bardzo zbędny, jest jeszcze Roberto, więc transfer np. Seriego byłby spoko, ale nie niezbędny, no i jeszcze następca Neymara. 4 nowych piłkarzy once de gala na przestrzeni jednego sezonu. Bardzo dużo.

0

@Pressinho Real ma świetnych pomocników Ramosa i Ronaldo więc to im wystarcza.

0

@KamQiX Brakuje napastnika, tak jak nam LEWEGO(żadnych Di Mariiów) skrzydłowego, a pomoc to trzeba gruntownie przebudować i obawiam się, że nie starczy na to jedno okienko, szczególnie jak kupią 3 Paulinhów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?