La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

konto usunięte

0

Mam pewne przemyślenia którymi chciałbym się podzielić. Konkretnie chodzi mi o odejście 4 wychowanków a mianowicie Bartry , Montoi , Grimaldo i Munira a kosztem ich przyszli Vermalen , Vidal , Digne i Alcacer. Nie chodzi mi o to że ta 4 która przyszła to słabi gracze bo tak nie jest . Chodzi mi o to że wydano na nich łącznie 82,5 miliona podczas gdy ci 4 wychowankowie byli za darmo i na pewno pobierali mniejsze pensję . Np taki Vidal fakt miał dobry okres w zeszłym sezonie ale prawda jest taka że w większości były to wysoko wygrane mecze w których bez różnicy było kto by występował na PO , to samo tyczy się Dignie Vermalena i Alcacera . Gdyby ich minuty przejęli wychowankowie to różnica byłaby żadna a zaoszczędzone 82,5 miliona można by zdecydowanie lepiej spożytkować

1

@Matiz123 Bartra odszedł po sezonie 15/16 a w jego miejsce przyszedł Umtiti. Jak szkoda Marca tak była to dobra inwestycja bo Samu jest od niego lepszy. Bartra w tej chwili byłby co najwyżej trzecim wyborem (choć możliwe, że by przegrywał tez z Masche), a taka sytuacja nie za bardzo mu raczej odpowiada.

konto usunięte

0

@Eleri Myślę że jakby dostał minuty Vermalena to by nie odszedł no i spokojnie w sezonie 15/16 było kilka takich meczów w których siedział na ławce bądź nie był w kadrze a mógł spokojnie grać

0

@Matiz123 Mi się wydaje że właśnie w tym jest problem - on nie chciał być Vermą tylko Umtitim, dostawać minuty jakie Samu dostaje obecnie. Miał dosyć bycia wiecznym rezerwowym nawet jako wychowanek. Oczywiście Lucho zawalił i zwyczajnie szkoda mi było Marca w 15/16, co nie zmienia faktu że teraz w BVB ma pierwszy skład i decyzji by raczej nie zmienił gdyby mógł ją podjąć jeszcze raz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?