- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
6
tak teraz na chlodno to co wlasciwie skandalicznego wczoraj zrobil sedzia? Ci komentatorzy byli dosc sugestywni, ale na powtorkach widac wyraznie, ze karny sie nalezal, Suarez dostal korkami po nodze i mogl to odczuc.
Sytuacja z Ronaldo kontrowersyjna, ale pamietajmy tez, ze sedziowie przygotowuja sie do spotkan, obserwujac wczesniejsze zachowania pilkarzy, a Ronaldo- nie oszukujmy sie- slynie z symulek, tak wiec jezeli dla sedziego nei bylo faulu, a Ronaldo od razu sie go domagal to mogl to zinterpretowac jako probe wymuszenia
5
@Mith No, tak jak pisałam wczoraj, Ronaldo poczuł kontakt i od razu spadł. Co do karnego, to kontakt był, ale Suarez dodał dużo od siebie.
0
@sidzej watpie, zeby dodal od siebie, dostal korkami w miejsce nieokryte ochraniaczem- profesjonalnie w pilke nigdy nie gralem, ale za dzieciaka zdarzalo mi sie oberwac korkami po nodze i to strasznie boli
0
@Mith Kartka dla Cristiano była błędną decyzją, tyle w temacie.
2
@wojto Nie była, tyle w temacie.
0
@wojto sie wybroni i z jednej i drugiej decyzji
0
@Mith Dokladnie Cra pograzyla ta jego reka. Niektorzy tlumacza Cra ze przeciez on tak czesto wymusza i nie dostaje zadnych kar. Jakis kontakt byl ale Cr majac zolta kartke na koncie niepotrzebnie domagal sie karnego co jednak uwzglednijac raczej lekki kontakt dalo sedziemu pretekst do tego zeby uznac to za probe wymuszenia rzutu karnego.
0
@sidzej Więcej obiektywizmu Patrycjo! ((:
0
@wojto No dokładnie Wojciechu ;)
1
@wojto Jedna za ściągnięcie koszulki, druga za machanie łapami. W końcu się przeliczył.
0
@wojto Kartka za zdjęcie koszulki i za symulke, obie zasłużone