La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

8

Vamos Benedito!

0

@ViscaBarca123 Next September? Czyli za rok?

13

@ViscaBarca123 "Thank you!!! I am sending my support from Poland. Please, save our club. You are our last resort. Love."
KTÓRY TO? XD

1

@jacobFCB Jacob czyli Ty :P

1

@jacobFCB No wygląda jak ty - też Jacob.

0

@jacobFCB Haha, nie wiem kto to jest. Z tym next September nie wiem o co chodzi dokładnie, ale się dowiem zaraz. ;)

0

@ViscaBarca123 Pokładam w nim nadzieję. Jak powiedział ś.p. Jan Paweł 2:
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie".
Przekładając to na Barcelonę:
Dembele i Coutinho nic mu nie pomoże, Bartomeuout tak nam dopomóż Boże.

0

@KamQiX Ale to nie ja. :P Co to mało Jacobów na świecie?

0

@jacobFCB Na świecie nie tak dużo, ale tutaj się to zawęża jedynie do Polski :D

0

@jacobFCB Nie kampania rusza 1 września. Za 2 tygodnie.
Vamos!

0

@ViscaBarca123 Okej. Dzięki za info :)

0

@KamQiX No to jest nas dwóch :P Nie ja to napisałem :P Sorki memorki :D

0

@jacobFCB Wierzę, wierzę. Tak sobie żartuję :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?