La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

0

Powiedzcie proszę, ile czasu zajmuje tworzenie moda z licencjami do PESA na ps4? Będzie trzeba czekać tydzień od premiery gry, dłużej czy krócej? Dziękuję z góry za odpowiedzi

1

@FCBMati10 widzę że też nie możesz się doczekać PESIKA ;) jak Ja

0

@Messibestplayerintheworld No pogralbym sobie, ale jeszcze muszę trochę poczekać :))

1

@FCBMati10 Ja tak samo. obecnie nie mam w którą piłkę pograć na pc. Pes 2017 znudził się niedawno a fifa nudna od zawsze

1

@FCBMati10 Rok temu w dniu premiery już były patche z licencjami :-)

0

@norbi77 Świetna wiadomość! Czyli nie będę musiał długo czekać. Dzięki za odpowiedź

0

@Messibestplayerintheworld Ja na PC w jakieś strategie sobie popykam lub w Bfa 4, głównie gram na PS4 ;)

0

@FCBMati10 nie masz może bf1 ? ? ?

0

@Messibestplayerintheworld Mam na konsoli :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?