La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

konto usunięte

3

Jeśli dzisiaj zagramy bajecznie i wygramy, to prawdopodobnie będzie to zryw na miarę rewanżu z PSG, co nie byłoby wcale takie dobre. Dlaczego? Ano dlatego, że Bartomeu uratuje swoje cztery litery, kwestia wzmocnień przestanie być "paląca" i konieczna, a wszystkie złe chmury odpłyną (znając tutejsze i nie tylko nastroje). Także hmm, chrztt, krr HALA... ekhem MA...

chrzanić to. VAMOOOS A GANAR!

5

@al Fayed W życiu nie zaspiewalbym Hala Madrid. Niedoczekanie ;)

3

@al Fayed Nawet jeśli Real wdupi nam 4 bramki, a Coutinho i Dembele zagrają w Barcelonie, Bartomeu może zostać na kolejne 5 lat. Wystarczy, że do wotum, które odbędzie się na 99% w lipcu 2018, Barca wygra ligę, a gra będzie wyglądała dobrze, ma duże szanse na pozostanie na stanowisku.

konto usunięte

1

@FCBMati10 A gdyby Perez oferował Ci 222 mln za jedno gromkie HALA MADRID?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?