La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

konto usunięte

2

Najgorsze jest to, że nie ma wcale pewności, że sytuacja Barcelony ulegnie w najbliższych latach poprawie. Zawodnicy, którzy stanowią siłę tej drużyny są już dość wiekowi, następców nie widać a do tego mamy czasy kiedy mając pieniądze, ciężko jest kupić dobrego piłkarza bo kluby są na tyle bogate, że nie muszą sprzedawać i nie chcą tego robić.

konto usunięte

0

@mateusz95 I to jest właśnie różnica miedzy obecna Barcelona,a Realem.Real mimo,że jest na fali wygrywa,zdobywa trofea to zabezpiecza się na przyszłość,aby ta dominacja trwała.Transfery takich zawodników jak Theo,Ceballos,Asensio,Vallejo pokazują,że zarząd Blancos myśli o przyszłości.Barca gdy była w swoich galaktycznych czasach tego nie zrobiła.Zarzad nie wyłapywał młodych talentów,które teraz weszłyby to 1 składu i kontynuowały erę zwycięstw.Niestety błędy przeszłości się teraz mszczą.

konto usunięte

0

@Tito545 No tak. Rok temu jakby zauważyli, że kadra się starzeje i zrobili transfery zawodników dość młodych jak D.Suarez, Gomes, Digne, Paco, Umtiti. Tyle, że na dzień dzisiejszy to tylko Umtiti przekonuje.

konto usunięte

0

@mateusz95 No właśnie i co po takich transferach skoro z nich tylko jeden zawodnik się sprawdza.Nie wystaczy kupować trzeba jeszcze wiedzieć kogo się kupuje i analizować jak tego kogoś wkomponować w zespół.Tu wkraczamy w kwestie skautingu z którym Barca ma problem poważny ostatnio bo transfery w większości sa nietrafione

0

@mateusz95 Dokładnie w zeszłym roku były transfery młodych chłopaków 23 lata i najlepszy wiek do gry przed nimi
A jak to się ma w praktyce każdy widzi
Przecież taki Asensio Lucas itp nie znaczyli nic w piłce a teraz? Pierwszy skład Realu na klasyk i nie dość ze jeden strzela nam dwie bramki w 4 dni to drugi biega tak jak to Real miałby gonić wynik a u nas Haha nic, parodią stała się ta drużyna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?