La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

konto usunięte

54

Mimo że nie jestem osobą popierającą PiS,to cieszę się że nie ugięli się przed Europą i nie wpuszczamy tutaj islamistów.

konto usunięte

0

@Kajtek77 Dokładnie to samo zdanie.

konto usunięte

5

@Kajtek77 Ja czekam jeszcze z utęsknieniem na referendum w sprawie wyjścia z eurokołchozu i zamknięcie granic. Tylko wtedy będziemy czuć się w pełni bezpiecznie.

konto usunięte

0

@barcafan_89 Ja myślę że wyjście z UE byłoby błędem,ale w kwestii islamistów się zgadzamy :)

konto usunięte

0

@barcafan_89 Narazie nie ma co się zamykać, podpiąć umowy o transporcie żywności z innymi krajami niż Niemcy itd. Dopiero wtedy Polexit wejdzie w grę, jest bardzo możliwy i szczerze to chciałbym żeby nastąpił ale jeszcze nie teraz, jeszcze mam granicę cierpliwości do nich.

konto usunięte

3

@Kajtek77 A ja uważam, że błędem byłoby pozostanie w niej, Polska nie odnosi żadnych korzyści od kilku lat będąc członkiem tej organizacji, promującej cenzurę, sprowadzanie śmiertelnego zagrożenia na Europejczyków i rozprzestrzenianie po całym kontynencie faszystowskiej ideologii.

0

@Kajtek77 nie jest kwestia czy ich wpuszczamy tylko co potem jak juz tu sa (a sa i trzeba sie z tym pogodzic). W faktach M. Woroch jak dobrze pamietam robil wywiad z imamem z centrum Londynu ktory twierdzil ze chce wymordowac rdzennych europejczykow i zaprowadzic tu szariat, i takiemu typowi nic sie nie robi to nic dziwnego. Polska ma dalekie i bardzo dobre tradycje w polityce migracyjnej, i powinna byc ich przykladem - mozna przyjac ludzi, ale na naszych zasadach ktorych ma sie bezwzglednie przestrzegac, a nie chodzcie i robta co chceta.

0

@barcafan_89 jedz na ukraine albo na bialorus, bedziesz mial swoja utopie bezpieczenstwa i dobrobytu

konto usunięte

1

@Szklaner Lepiej ty jedź ze swoimi beżowymi i lewackimi ziomalami do któregoś z zachodnich kalifatów, będziesz się czuł w pełni szczęśliwy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?