La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2088 Culés

2

Chciałbym cholernie Coutinho i Dembele w drużynie, ale jak przyjdzie nam zapłacić po 120 mln za każdego to trochę słabo...Za 240 mln, mając głowę na karku (czyli nie nasz zarząd) można spokojnie kupić z 5-6 bardzo dobrych i perspektywicznych graczy, także nie wiem czy chciałbym te 2 transfery za taką cenę, chociaż wątpię, że uda się Barcelonie kupić dobrego, młodego grajka za +- 40 mln.

konto usunięte

2

@bixmix tylko weź pod uwagę, że ceny, które płaciło sie za piłkarzy 2-3 lata temu straciły na aktualności. 120 baniek przy dzisiejszym rynku to tak jak 2 lata temu jakieś 80-100 baniek. Ponad dekade temu jak ktoś przychodził za 40 baniek to było już kosmos. Teraz taka cena na nikim nie zrobiłaby wrażenia.

0

@Faun Jasne, rozumiem to, ale to też nie zmienia faktu, że można i tak w dzisiejszych czasach nawet przy tych cenach wyciągnąć dobrego, młodego grajka za 40 mln+-, a nie po 120..

konto usunięte

1

@bixmix Z tym zarządem to sa tylko dwie opcje. Albo wydamy 240 na obu, albo nie kupimy nikogo, bo oni nie maja planu B. A jesli mieliby plan B to boje sie tego planu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?