La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

8

Tak na marginesie - jeśli ktoś chce się powkurzać na noc...



Villarreal wykupiła Pablo Fornalsa z Malagi za 12 mln euro... Poświęćcie 10 minut na kompilacje.

12 mln euro.
12 mln.
12.

konto usunięte

0

@Mazi I bardzo dobrze, w przyszłym sezonie w europejskich pucharach ma być Barca, Real, Atleti, Sevilla, Villarreal, Valencia i Sociedad

8

@QAZ Typek ma 21 lat, a w meczach z nami czyścił Neymara, Messiego. Takich potrzebujemy. Nie Paulinhów, Gomesów, czy Rakiticów.

konto usunięte

0

@Mazi To że nie potrzebujemy tych trzech panów to wiem. Paulinho jeszcze nie miał okazji sie wykazać ale na co nam defensywny pomocnik? Nie wiadomo. No i ta lista wad przy jego transferze

4

@QAZ Przyjacielu... Za 40 mln to my powinniśmy sprowadzić Tielemansa i Fornalsa. Tielemans + Fornals = 37 mln.

konto usunięte

1

@Mazi Ale najpierw sprzedać kilku pomocników a tego Barca nie potrafi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?