La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1257 Culés

2

Miroslawski chce wykazać się znajomością języka i jakim on nie jest specjalistą, czyta "Gice" czy "Obamejong" a dla większości kibiców, to jest śmieszne, bo my przyzwyczajeni jesteśmy do innych wymów. Dobrze, ze nie czyta Ronaldu czy Alvis, wiadomo to może jest poprawne, ale nikt nie zwraca na to uwagi.

5

@D10SLEO Ale to że kibice są przyzwyczajeni, to nie znaczy, że dane nazwisko jest wypowiadane dobrze. Mi się podoba, że chociaż część nazwisk wymawia tak, jak się powinno.

0

@PatrychoO Rozumiem, ale po tylu latach słuchania tych wymów do których przywyklem, nie chialbym teraz sluchac Ronaldu czy Alvis. Ciężko by mi się jakoś tego słuchało

0

@D10SLEO O ile rozumiem trochę tego "Alwisa", bo zmiana jest drastyczna, tak np. "Obamejong", czy "Gyce" to nic takiego i idzie się przyzwyczaić.
Lepiej czytać kilka nazwisk tak, jak się powinno, niż żadnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?