- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
32
FC Barcelona zapłaci klauzule za Jeana Seriego. W nadchodzącym tygodniu zostanie on piłkarzem Blaugrany. [MD]
5
@BarcaInfo piękne info
szkoda że tylko MD
1
@Messibestplayerintheworld Kilka dni temu pisał Romero ,że temat Seriego wrócił.
0
@BarcaInfo skoro wjezdzamy z klauzula to dlaczego czekamy do nastepnego tygodnia? Jutro sie sezon zaczyna, tu nie ma z czym zwlekac
0
@BarcaInfo w sumie ;) jakoś jestem o Seriego spokojny i o Dembele
a jak nasz dziennikarzu stawiasz sprawę z Coutinho ?
0
@Mith Może sam Seri chcę zagrac ostatni mecz przeciwko Napoli
0
@Mith a co ma BarcaInfo do tego ? co on przyśpieszy Ci ?
ogarnij się troszkę a nie tu piszesz te bzdety
2
@Mith Piszą coś o poniedziałku,że wszystko zostanie zamknięte.
1
@BarcaInfo Kurczę, oby. Ale pamiętamy, że klauzula Inigo też miała zostać wpłacona i nie pykło.
0
@Messibestplayerintheworld nie napisalem tego jako zarzut do BarcaInfo tylko zdanie w dyskusji, chyba Ty sie musisz troche ogarnac widze ;)
0
@Mith wplata klauzuli z pewna nie obejdzie sie bez posrednictwa bankow, a te jak wiadomo na weekend nie zostaja w pracy, tak samo jak prawnicy przygotowujacy umowy, a te wszystkie dokumenty musza pewnie byc przeslane miedzy klubami, do uefy itp, wiec moze to nie sa mega powody ale takie drobnostki opozniaja.... samo zycie
0
@BarcaInfo czy aby to nie MD+sport przepowiedzialy ze paulinho bedzie u nas? tak mi sie wydaje ze byl to nawet chyba ten glowny duzy news
0
@Szklaner sam transfer to kwestia przekazania czeku, a umowa indywidualna podobno wczesniej byla dogadana