La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

0

Powiem tak, co do transferów. Podstawowy cel to zastępca Neymara. Coutinho, Dembele, albo Di Maria. Ja odobiście bardzo chciałbym Cou, bo jest uniwersalny i ma polot i finezję w swojej grze. Di Maria, jakoś mnie średnio przekonuje, a Dembele to taka gwiazdeczka, co gwiazdorzy za bardzo. Jednak wszyscy kandydaci są do przyjęcia i w obecnej sytuacji ucieszy mnie każdy zakup Barcy.
Cel nr 2 to pomocnik. Seri byłby bardzo mile widziany. Moim skromnym marzeniem jest także Delle Alli. Młody i perspektywiczny chłopak.
Cel nr 3 ŚO. Niezbędny zakup. Pique nie daje już rady przez cały sezon grać na optymalnym poziomie. Inigo Martinez, albo Manolas- mamy przecież pierwokup.
PODSUMOWANIE. Potrzeba 3, 4 transferów by móc rywalizować w tym sezonie. Zimą można powalczyć o Weigla. Idealnego następcy Busiego. Błędem jest sprzedaż Sampera. Zrezygnujmy z kogoś z 2 Coutinho - Dembele. Takie transfery w tym sezonie mogą nam pomóc. Bo coś czuję, że w sezonie 18/19 trzeba szukać będzie następcy Suareza. Wtedy pomyślimy o Dybali, Griezmannie, czy Lewym.

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd będzie Dżery przecież, po co nam inni obrońcy ;)

konto usunięte

1

@BlAugrAnAPolAnd Coutinho to ofensywny pomocnik a nie następca Neymara, ludzie to jest wałkowane od odejścia właśnie Neymara XD

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd Prócz Seriego nie ma sensu kupować kolejnego pomocnika. Poza tym jeśli nikt nie chcę stawiać na La Masie to zlikwidujmy ją. Po co mają grać, skoro nikt nie chce dawać im szansy ? Laporta dobrze powiedział na ten temat. Powinniśmy wrócić do akademii.

0

@fan1997r W pewnym sensie się zgadzam, ale jak widziałbyś linie pomocy, zakładając przyjscie Seriego?

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd Seri, Sergi, Sergio. ;) Oczywiście szanse dla Aleny też. I więcej szans dla wychowanków. Dla mnie na pewno nie transfer Dembele. Coutinho za max 110 milionów. Ewentualnie 120. Przeczyścić szatnie i się pozbyć niepotrzebnych graczy.

0

@fan1997r Z pomocników to ja bym się pozbył Turana, Gomesa, Rakiticia i Rafinhi. Pomoc skompletowana tak by wyglądała: Busquets, Denis, Iniesta, Roberto, Seri, Paulinho, Aleña i Samper. ( Weigl, opcjonalnie, jak Sampera wywalą)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?