- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
0
Powiem tak, co do transferów. Podstawowy cel to zastępca Neymara. Coutinho, Dembele, albo Di Maria. Ja odobiście bardzo chciałbym Cou, bo jest uniwersalny i ma polot i finezję w swojej grze. Di Maria, jakoś mnie średnio przekonuje, a Dembele to taka gwiazdeczka, co gwiazdorzy za bardzo. Jednak wszyscy kandydaci są do przyjęcia i w obecnej sytuacji ucieszy mnie każdy zakup Barcy.
Cel nr 2 to pomocnik. Seri byłby bardzo mile widziany. Moim skromnym marzeniem jest także Delle Alli. Młody i perspektywiczny chłopak.
Cel nr 3 ŚO. Niezbędny zakup. Pique nie daje już rady przez cały sezon grać na optymalnym poziomie. Inigo Martinez, albo Manolas- mamy przecież pierwokup.
PODSUMOWANIE. Potrzeba 3, 4 transferów by móc rywalizować w tym sezonie. Zimą można powalczyć o Weigla. Idealnego następcy Busiego. Błędem jest sprzedaż Sampera. Zrezygnujmy z kogoś z 2 Coutinho - Dembele. Takie transfery w tym sezonie mogą nam pomóc. Bo coś czuję, że w sezonie 18/19 trzeba szukać będzie następcy Suareza. Wtedy pomyślimy o Dybali, Griezmannie, czy Lewym.
0
@BlAugrAnAPolAnd będzie Dżery przecież, po co nam inni obrońcy ;)
1
@BlAugrAnAPolAnd Coutinho to ofensywny pomocnik a nie następca Neymara, ludzie to jest wałkowane od odejścia właśnie Neymara XD
0
@BlAugrAnAPolAnd Prócz Seriego nie ma sensu kupować kolejnego pomocnika. Poza tym jeśli nikt nie chcę stawiać na La Masie to zlikwidujmy ją. Po co mają grać, skoro nikt nie chce dawać im szansy ? Laporta dobrze powiedział na ten temat. Powinniśmy wrócić do akademii.
0
@fan1997r W pewnym sensie się zgadzam, ale jak widziałbyś linie pomocy, zakładając przyjscie Seriego?
0
@BlAugrAnAPolAnd Seri, Sergi, Sergio. ;) Oczywiście szanse dla Aleny też. I więcej szans dla wychowanków. Dla mnie na pewno nie transfer Dembele. Coutinho za max 110 milionów. Ewentualnie 120. Przeczyścić szatnie i się pozbyć niepotrzebnych graczy.
0
@fan1997r Z pomocników to ja bym się pozbył Turana, Gomesa, Rakiticia i Rafinhi. Pomoc skompletowana tak by wyglądała: Busquets, Denis, Iniesta, Roberto, Seri, Paulinho, Aleña i Samper. ( Weigl, opcjonalnie, jak Sampera wywalą)