- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 590 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 590 Culés
5
Wkurzają mnie te gadki niemieckich "biznesmenów" pokroju Hoennesa albo Watzkego.Jak Barca się kimś zainteresuje i zawodnicy chcą wymusić transfer to jest zgrzytanie zębami i mówienie że to klub bez szacunku.Jak BVB w podobny sposób sprowadzało Dembele to nikt nie robił im wyrzutów.Z całym szacunkiem dla Liverpoolu (Coutinho) jak i Borussi (Dembele),te kluby w porównaniu do Barcy (która jest w "kryzysie") nie znaczą zbyt wiele w Europie.Zawodnicy sami chcą odejść bo widzą że jest to dla nich niepowtarzalna okazja.Są młodzi a do Barcy nie przyszliby bić się o pierwszą "11" tylko aby do niej wskoczyć z miejsca.Nie wierzę że szczytem marzeń Brazylijczyka jest bicie się o miejsce w pierwszej "4" ligi angielskiej,a Francuza oglądanie pleców Bayernu.Owszem jakiś zbulwersowany kibic któregoś z wyżej wymienionych klubów może powiedzieć że obecnie Barca ogląda plecy Realu.Nie jest to do końca prawda.Owszem w zeszłym sezonie Real wygrał ligę,ale przypomnę że w poprzednich sezonach to Barca triumfowała na wielu frontach.Gdzie tymczasem sukcesy Liverpoolu?Kiedy ostatni raz do ich kieszeni wpadło mistrzostwo?Nawet najstarsi fani Popka nie pamiętają...
Na koniec powiem tylko że uważam ligę Hiszpańską za najlepszą na świecie.Trzeba przyznać,najlepsza do oglądania jest Angielska,ale najlepsza-Hiszpańska.
7
@Kajtek77 A jak podkupili Lewego, Goetze i Hummelsa swojemu największemu rywalowi to cichutko siedział.
11
@chester43 "U kogoś to się widzi pod lasem,a u siebie nie widzi się pod nosem"...
0
@Kajtek77 Watzke czy Hoennes to strasznie nie miłe typy.
Mam nadzieję, że Dembele stanie się ością w gardle jeśli go zablokują.
2
@Kajtek77 Barca 20 lat temu była klubem o takim samym profilu co BVB i Liverpool (który mimo 20kilku lat bez 2ygrania ligi) nadal imponuje zdobytymi trofeami. Myślisz, że jakby Barca co sezon sprzedawała najlepszych piłkarzy to byłaby jedną z najlepszych ekip w Europie? Te kliby już mają ogrom pieniędzy, na tym im nie zależy, chcą wrócić do dawnych czasów świetności, ale aby to zrobić muszą zatrzymać najlepszych graczy, proste jak 2×2.
1
@HueHueszki Masz rację ale jak przekonasz zawodnika który chce odejść do klubu swoich marzeń do pozostania?Pieniędzmi?Jak chce odejść to nie sądze
1
@Kajtek77 Siłą, jak United De Gee, były ME, posiedział miesiąc na ławie i mu przeszło, przeprosił, podpisał nowy kontrakt i broni jak z nut, a o Realu tylko pojedyncze plotki. Jak takie kluby nie zatrzymaja za wszelką cenę swoich zawodników to co roku ich najlepsi gracze będą się buntować aby przejść do lepszych klubów a w ten sposób nigdy nie zbuduje się powaznej druzyny walczącej o wszystkie trofea.