- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1657 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1657 Culés
50
Karl-Heinz Rummenigge w rozmowie ze Sport Bildem wypowiedział się na temat zachowania Barcelony w kontekście transferu Dembele:
"Nie wierzę, że Barcelona namawiała zawodnika do strajkowania.Być może zawodnik chce po prostu koniecznie przenieść się do Barcelony i sam wpadł na ten pomysł. Nie osądzajmy ich zbyt wcześnie."
6
@BarcaInfo Barcelona nie namawia go do opuszczania treningów, a Dembele zwyczajnie kiedy tylko Barca o niego zapytała pomyślał, że nie ma bata, trafi na Camp Nou. BVB było bardzo sceptyczne, więc jako bardzo młoda i widocznie jeszcze niedojrzała osoba, uniósł się i uciekł. Głupio zrobił, ale w porównaniu do tego jak Barcelona zabiega o ten transfer, to aż mi go szkoda.
5
@BarcaInfo Podobno Dembele przychodząc do BVB , miał uzgodnić z włodarzami ,że jeśli w przyszłości przyjdzie oferta z Barcelony to nie będą robić mu problemów a teraz się nie "wywiązują"
Dlatego może Dembek się zdenerwował,nie sadze żeby Barca stała za tym by Dembele nie trenował
0
@sidzej Jego ci szkoda? To co ma Cou powiedzieć, skoro postawił wszystko na jedną kartę, a oferty i podejście Barcy w ramach współpracy są śmiechu warte :D janusze biznesu z tym ultimatum po prostu
3
@baddiekix Coutinho nie jest w takiej sytuacji jak Dembele, normalnie wróci do treningów, na konferencji powie, że liczył na transfer do Barcelony, ale cieszy się, że gra dla Liverpoolu i nikt nie będzie miał pretensji.
0
@sidzej No nie sądzę, że wszystko będzie w porządku, na pewno nie dla kibiców. Tak samo unikał grania jak Dembele, tylko u niego wymyslono wersje z rzekomą kontuzją pleców.
0
@patrykzmc2000 Pewnie sam nie myslal ze przyjdzie tak szybko. Ale odejscie neymara to przyspieszylo.
0
@sidzej Albo powie ze o co to cale zamieszanie ja poprostu mialem kontuzje plecow i nigdzie nie zamierzalem odchodzic.