La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

2

Za 150 baniek, to już można się o Hazarda starać..

6

@Zieliniak Za Hazarda to krzykną ze 200mln jak nie więcej.

14

@sidzej Wolałbym dać 200 za Hazarda, niż 150 za Dembele..

0

@Zieliniak Hazard wiadomo na swoją renomę, każdy wie jak on gra, a Dembele to talent, ale talent jeden z najlepszych, podobnie jak Asensio. Ten transfer może wypalić, chociaż z drugiej strony piłkarz jest jeszcze bardzo młody jak na piłkarza, ale moim zdaniem trzeba to brać zanim ktoś to skrzętnie to Barcelonie sprzed nosa. Co do ceny to transfer Neymara do PSG zepsuł rynek transferowy i takie ceny za piłkarzy zaczną być normalnością. Aha i taki Hazard jest nie do wyjęcia z Chelsea a Dembele tak.

1

@Piotr,1985 Ciekawe, czy Hazard nie do kupienia, przecież żadnej oferty nie złożyli... Niemniej jednak 150 mln za Dembele to ok 80 mln za dużo. Wolałbym, żeby kupili Insigne, albo od biedy Draxlera i trzymali kasę na Antka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?