La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

konto usunięte

2

Wizja Vermalena jako 4 stopera przypomina mi sezon Tito, gdy na środku obrony musiał grać Adriano.

6

@BaRcA!FaN Sezon Tito nie był taki zły.

konto usunięte

5

@daraka220 No nie wiem czy 0-7 z Bayernem nie było takie złe. Z Realem też wtedy nie wygraliśmy ani razu na 4 mecze: 3 porażki 1 remis. LM to była tragedia w naszym wykonaniu, kupa szczęścia w meczu z PSG i Milanem. Mam żal do śp. Tito, że w tamtym sezonie tak wypiął się na Davida Ville gdy ten wrócił po kontuzji i wystawiał w jego miejsce Fabregasa na 9.

1

@BaRcA!FaN Spokojnie pewnie cały sezon i tal spędzi w szpitalu

1

@BaRcA!FaN Do póki TIto był zdrowy Barca nie przegrała meczu w Lidze. Wydaje mi się że zawodnicy nie mogli się w pełni skupić na grze kiedy ich trener umierał i jest to w pełni zrozumiałe. A w tamtym sezonie Barca i tak zdobyła mistrzostwo. Sezon Martino był o wiele gorszy udało nam sie wygrać z realem w lidze a i tak przegraliśmy tytuł na Camp Nou z Atletico

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?