La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

11

Codziennie kiedy kładę się spać mówię sobie, że nie może mi już być bardziej wstyd za nasz zarząd i jutro w tym aspekcie może być tylko lepiej, a oni wciąż mnie zaskakują. Dzisiaj; pozwanie Neymara, zamiar wyłozenia na Cou 150 milionów po swoim wyczesanym ultimatum (zamiast skupić się na kimkolwiek innym, bo i tak go nie dostaną) i ostatecznie po niemal-podpisaniu umowy z Serim, oznajmiają mu, że jednak zmienili sobie zdanie i go nie chcą. I już mniejsza o to, ile w tym prawdy, obraz Barcy - przez zarząd, ale nie oszukujmy się że ogółem mówi się o klubie - to w tym okienku jakaś parodia dla kibiców innych klubów i ogolnie ludzi, ktorzy choć trochę interesują się tematem. Masakra. Dzisiaj już nie mówię sobie przed snem nic, bo się autentycznie boje. Pocieszenie jest takie, że jeśli Laporta i Messi faktycznie są nawet w kontakcie, to tylko krótka kwestia czasu az Bartomeu i ta banda baranów poleci ze stołka. Dobranoc!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?