La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

konto usunięte

3

Ogladnalem przed chwilą najnowszy odcinek gry o tron. Będą spoilery jak coś. Ja pierdziele co za emocje. Ta bitwa z armią umarłych była rewelacyjna i do tego Danka wjechała ze swoimi smokami ahhhhh co za emocje. Straciła smoka i umarlaki zyskały potężną broń. W ostatnim sezonie będzie niezła jazda. Generalnie Danka dalej ma dwa smoki więc Cersei i jej piesek Jamie nie mają szans. Do tego dochodzi jeszcze najlepiej wyszkolona armia Dothrakow, nieskalani oraz wszystkie rody, które przysiegaly wierność Jonowi. Mam nadzieję, że Cersei będzie umierala w meczarniach. Kurde ale Jon Snow to jest epicka postać ahhhh kocham ten serial.

1

@MaTt_BarcaFan W ostatnim odcinku zginie ktoś ważny (osobiście mam nadzieję, że nikt z tej 4: Jon, Danka, Arya i Tyrion). Liczę, że Cersei zginie, ale według mnie będą chcieli pokazać, że teraz liczy się tylko jedna wojna z umarłymi, jednak Cersei razem z Euronem szykują jakąś pułapkę i ich zdradzą. A może będzie odwrotnie? :-)

Na ostatni odcinek sezonu wybieram się do kina. :)

1

@ViscaBarca123 Z wymienionej przez ciebie 4 raczej na pewno nikt nie zginie, a zwłaszcza Danka i Jon. Są zbyt ważni i kluczowi na tym etapie serialu. Tyrion w zasadzie poza gadaniem i wymyślaniem fatalnych planów nic już nie robi, jenak jest zbyt lubiany i go nie zabiją. Arya po ostatnim odcinku straciła sympatię wielu, to pewnie teraz ją odzyska np zabijając Littlefingera, bo to jego śmierć najbardziej obstawiam. Pewnie siostry się pogodzą i razem na Paluszka który je skłócił wyrok wydadzą. Cercei jest nienawidzona przez fanów od pierwszego sezonu, także jeszcze ją potrzymają. No i nie wiadomo co z jej dzieckiem - o ile nie kłamie że jest w ciąży. Według przepowiedni miała mieć tylko trójkę dzieci, więc o ile twórcy o tym nie zapomnieli to Cersei pewnie albo poroni albo umrze przy porodzie. Raczej by nie wprowadzili wątku z ciążą jakby nie miała odegrać żadnej roli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?