La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

0

Mamy Dembele, Semedo, Paulinho, Deulofeu
Potrzeba jeszcze ŚP- Goretzka by się nadał
Sprzedajmy Douglasa, Rafinhe, Gomesa, Rakiticia, Arde i Munira + Alcacera. Wypozyczmy Marlona lub Verme i mamy dominiętą kadrę

9

@BlAugrAnAPolAnd Czemu chcesz sprzedawać Paco? Rakitica też bym zostawił. Verma do sprzedania całkowicie

1

@kubix05 Paco jest dramatycznie słaby. Trzymanie go na siłę nie ma sensu. Lepiej dawać szanse Cardonie, lub innym wychowankom z La Masii. Zarobimy dodatkową kasę. A co do Rakiticia to nie rozumiem, dlaczego tyle osób chce go trzymać. Ok. Miał dobry moment, ale kurczę... gra przewidywalnie, zero kombinacji, zero kreatywności. Zwykły rzemieślnik. A poza tym Busi, Roberto, Andres, Paulinho, Denis, nowy ŚP, Aleña i gdzie miejsce dla przeciętnego Chorwata?

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd Jak Paco grał na środku to nie było źle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?