La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

0

Jak dla mnie 160 mln euro za Cou to przesada.. Nie byłem za jego transferem od początku, jakoś bardziej mnie przekonywał Eriksen, ale jak przyjdzie brazylijczyk to trzeba życzyć powodzenia i żeby kontuzje go omijały hehe. Dalej nie mogę przeboleć że zrezygnowaliśmy z Seri'ego ...

konto usunięte

1

@VamosGirl Za Eriksena byłoby tyle samo. A Cou doda magii prócz podań. No i stworzy przewagę w ataku. A po Neyu przyda nam się ktoś na kim skupi się obrona a tymi Panami będą Dembele i (prawdopodobnie) Cou.

Seri? To może nie być koniec tematu jak się sprzeda Gomesa za te 30-40 mln€. Możliwe, że temat na koniec okinenka powróci. Oby Seri a nie kur...Parejo...

1

@Kamil92 Oby Seri zawitał u Nas, oby hehe ... A co do Cou to żeby omijały go kontuzje i bd ok :)

konto usunięte

0

@VamosGirl Będzie dobrze Pani Rozenek, niech się Pani nie przejmuje. Nawet Gomes wypali...w Juventusie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?