- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
0
Powiem wam ze jako kibic Liverpoolu i Barcelony ,ale te parę procent na korzyść Liv jestem oczywiście za pozostaniem Coutinho w Anglii na ten jeszcze jeden rok tak jak to zrobił suarez. wkurza mnie zachowanie Brazylijczyka no ale mimo wszystko na miejscu prezesów Liverpoolu zostawiłbym go na sile ( nie po to podpisywał pól roku temu kontrakt zęby teraz takie szopki odwalać). Ciekawi mnie czy zarząd Barcelony aż za bardzo nie wywiera presje na zawodnikach takich jak dembele i własnie cou zęby trafili do Katalonii. A za to co zrobił Cou z tym wyjazdem na kadrę i ze jest zdrowy to tak bym go skarcił po powrocie do klubu ze by mu się odechciało strojenia foszków i nie mówcie mi tekstów typu ze przecież poprosił grzecznie o transfer i teraz klub ma się zgodzić bo jestem pewien ze gdyby Ney nie miał klauzuli i chciałby odejść to tak samo jak ja byście gadali. Zrozumiałbym gdyby to powiedział po zakończeniu sezonu ale nie ze ten sobie składa prośbę o transfer dzień przed rozpoczęciem ligi angielskiej. Wydaje mi się ze Anglicy go nie puszcza i teraz siedzą cicho zęby nie zaostrzać sytuacji w klubie a jak wróci z kadry to wtedy go naprostują. Takie jest moje zdanie.
0
@dylanwzgw A to nie było tak, że Klop mówił o jego kontuzji a nie otoczenie Cou? Jeżeli tak to przecież nikogo nie okłamał.
A co do jego dąsów to się zgodzę - zachował się nieprofesjonalnie. A Barcelonismo nic nie poradzi na to jaki ma zarząd któremu się tyłki palą - oni są teraz nieobliczalni i jeszcze pogarszają reputację Barcy na świecie.
0
@dylanwzgw To Klopp wyszedł na idiotę i kłamcę. To on cały czas powtarzał że Cou ma to kontuzje to coś tam i robił debili z ludzi. Otoczenie piłkarza nic nie mówiło na ten temat. Teraz wyszło jak było.
0
@Nocturno Niby tak ale własnie Klopp mówił ze nawet jak pojedzie to nikłe są szanse na jego wystepp w meczach kadry a tu własnie wychodzi ze zdrów jak ryba. Tak jak mowie wydaje mi się ze sternicy klubu wiedzieli ze to ściema ( jak większość) i czekaja cicho do zamkniecia okienka zeby go ukarać.