La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1627 Culés

3

Okej, powoli... nie wiem czy znajdzie się większy zwolennik transferu Coutinho, bo ja sama marzę o tym nie od początku tego okienka tylko od dwóch lat, ale czy Liverpool go puści czy nie - sama już nic z tego nie rozumiem, albo twardo stoją przy swoim, albo kluby faktycznie weszły w jakieś dziwne układy. Nie wiem, okaże się na przestrzeni dwóch dni.



Teraz natomiast kwestia Lemara - to, że ktoś woli Coutinho, nie czy czyni z niego jakiejś znacznie gorszej opcji. Może i nawet przeciwnie (nie teraz oczywiście, teraz wiadomo który jest lepszym piłkarzem, ale w przyszłości). Gość ma 22 lata, umiejętnościami wcale tak bardzo nie odbiega, a może się jeszcze mnóstwo nauczyć. Po drugie - w ramach ciekawostki - w wywiadzie po zostaniu piłkarzem Monaco mówił, że kochał pomoc Xavi-Iniesta-Busi, że bardzo podziwia tych piłkarzy i ze szczególnym naciskiem na Iniestę. (mówił, że od takich piłkarzy można się mnóstwo nauczyć). Więc nie chce mi się szukać głębiej, ale bardzo możliwe, że tak jak w przypadku Dembele - jest kibicem Barcelony nie od dziś. Nie skreślajcie go od razu, tylko dlatego, że wkurza was możliwość nie-pozyskania Cou; i mówię to z pełną odpowiedzialnością, chociaż sama o nim marzę, że tak powtórzę. Wolę Cou, ale jakby przyszedł Lemar to też nie ma tragedii - wszystko rozwiąże się w ciągu najbliższych godzin. Tym razem faktycznie, jakichś 56 godzin.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?