La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1720 Culés

0

Kurek o dalszej grze w kadrze: "Nie chcę oficjalnie nic ogłaszać, ale na pewno ten sezon daje mi dużo do myślenia..."
Czyli wkrótce możemy się z Bartoszem pożegnać.

3

@elmagico10 Chłop ma 29 lat, bez jaj skoro będzie chciał zrezygnować

0

@ArterkHD Ja tam nie będę za nim tęsknił. Odkąd opuścił Skre to zrobił sie z niego według mnie straszny pajac a sportowo dużo stracił. No i te jego firmowe serwisy prosto w siatkę ;)

1

@Striker Coś w tym jest, wydawac by sie mogło ze odchodząc do Rosji tylko jeszcze bardziej wzniesie się na wyżyny siatkarskie a tu była klapa i to samo we Włoszech a co było potem to lepiej przemilczeć. Odejście ze Skry było błędem jak grał tam to był ogromnym zagrożeniem dla rywali a dla klubu wielkim wzmocnieniem co się przekładało na reprezentację. No ale cóż pieniądze jakie oferowali Rosjanie zrobiły wrażenie. Można grać prawie całe życie w jednym klubie jak Wlazły i być kilerem na boisku. A u Kurka coś nie idzie to już takie teksty insynuujace koniec gry w kadrze. Najlepiej​ zostawić w potrzebie i uciec od problemu. Ehm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?