- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1183 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1183 Culés
0
https://s11.galerieallegro.pl/zdjecia/z939/9396813/big/4.jpg?screen gdzie dostanę tą koszulkę Juve na polskich stronach?
1
@Socjopata męskich nie byłoXDDDDDDDDDDDD
4
@MateoRenzi ? o co ci chodzi z tym komentarzem "meskich" nie wolno różu lubić ?
13
@MateoRenzi Samiec alfa, pewnie maszynki w ręku też jeszcze nie miałeś xD
5
@SZYCHA0005 To łososiowy :D
4
@Socjopata Ejj ale między wami jest 2 lata różnicy, nie 20...
1
@dontripe Ciężko ją dostać na zgodafc jest, ale tylko do 176 cm wzrostu, ech Moglem byc karlem xD
1
@MateoRenzi Taki męski jesteś że pewnie ci nawet jeszcze meszek nie wyszedł.
0
@sidzej Co mają lata do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to, że jego męskość nie pozwala na golenie się, bo żyje w latach 80
3
@Socjopata No skoro kpisz z kolegi, że nie miał jeszcze maszynki w ręku, podczas gdy jesteś dwa lata starszy... dość zabawne po prostu ;)
1
@Striker chodziło o to, że gościu żyje jakimiś śmiesznymi stereotypami ;)
2
@sidzej No dalej nie rozumiesz, kiedyś wyśmiewano osoby, które goliły się pod pachami itp..
0
@Socjopata starałeś się być śmieszny ale nie wyszło, jaka szkoda;)
0
@Socjopata Ej, mam 170 prosze mnie nie nazywać karłem :D